O mnie

Piotr Strzelczyk

psycholog/sexuolog

Nazywam się Piotr Strzelczyk, jestem absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w kierunku Psychologia. 

Jako psycholog ukończyłem liczne kursy między innymi TSR pierwszego stopnia czy Terapia Online w Pracy Psychologicznej.

Jestem również absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie o kierunku seksuologia.

Rozmowy o seksie są tematem tabu, seks podlega ocenie od strony społecznej jak również moralnej, seks jako część naszej prywatności zawsze wzbudza w nas zakłopotanie nawet niekiedy lęk.

Seksualność przyczynia się do naszego dobrego samopoczucia i naszego rozwoju. Jeśli życie seksualne jest niesatysfakcjonujące, ma to wpływ na postrzeganie naszego świata i relacje międzyludzkie.

Dla większości z nas seksualność wiąże się ze wstydem tylko dlatego że niewiele o niej wiemy, postrzegamy ją przez pryzmat wielu mitów i nareszcie samej edukacji seksualnej.

Kiedy więc pojawiają się pytania o problemy w życiu seksualnym, nie zawsze łatwo jest znaleźć rozwiązanie dla naszych problemów.

Dlatego właśnie szukanie wiedzy w temacie własnej cielesności, własnej seksualności czy jej uwarunkowań jak również pragnień ze zwiększania przyjemności lub samej antykoncepcji jest jak najbardziej uzasadnione.

U mnie w gabinecie nie jesteś „klientem” czy „pacjentem” dla mnie jesteś sobą, istotą ludzką.

Kimś ważnym, kimś kto miał odwagę zwrócić się do mnie o pomoc w rozwiązaniu swojego problemu.
Wspólnie postarajmy się znaleźć drogę, która pomoże Ci w uzyskaniu równowagi, nabraniu pewności siebie, osiągnięciu wyznaczonego celu.
W myśl słów “Nigdy nie jest za późno, żeby stać się tym, kim chcemy być” George Elliot.

Kontakt

Ze względu na charakter wykonywanej pracy nie zawsze jestem w stanie odebrać wszystkie połączenia telefoniczne. W razie trudności zachęcam do kontaktu poprzez wiadomość SMS
lub wysłanie wiadomości e-mail.

piotrstrzelczyk@psyche-logicznie.pl

+48 572 458 797

ul. Władysława IV 1-5/II/18 81-353 Gdynia